Contact
Adresa:
BIBI Touring
B-dul Republicii, nr. 10, bl. 33C
Ploiesti - 100008
Prahova

Telefon

0244 542 542

Email
dispecerat@bibi.ro


Andreea Radu
(Director Comercial)


tel : 0740.628.454
mail : andreea@bibi.ro; achizitii@bibi.ro


Departament Vanzare



Aurora Onea
(Coordonator departament vanzari)


tel: 0786 256 327
mail: aurora@bibi.ro, dispecerat@bibi.ro
MARIA Oprea
(Consultant Turism)


tel: 0758.116.630
call-center: 0244 542 542 tasta 1
mail: maria@bibi.ro, dispecerat@bibi.ro
Ana-Maria Manea
(Consultant Turism)


tel: 0752 201 255
call-center: 0244 542 542 tasta 1
mail: ana.manea@bibi.ro, dispecerat@bibi.ro
Mirabela Vasile
(Consultant Turism)


tel: 0742 889 087
call-center: 0244 542 542 tasta 1
mail: mirabela.vasile@bibi.ro, dispecerat@bibi.ro


Departament Achizitii



Litoral - Delta Dunarii

Alexandra Apostol - Agent Achizitii


Tel: 0752 201 247
Email: alexandra.apostol@bibi.ro
Mircea Baciu - Agent Achizitii


Tel : 0752 201 254
Email: mircea.baciu@bibi.ro
Ioana Dumitru - Agent Achizitii


Email: ioana.dumitru@bibi.ro
Call-center:


Tel: 0244 542 542 tasta 2 - tasta 1
Email: achizitiilitoral@bibi.ro; achizitii@bibi.ro








Balneo – Munte – Orase - Rural

Diana Popescu - Coordonator Achizitii


Tel: 0731 443 975
Email: diana.popescu@bibi.ro
Natalia Dumitriu - Agent Achizitii


Tel: 0746 190 945
Email: natalia.dumitriu@bibi.ro
Andrada Stefan - Agent Achizitii


Tel: 0720 015 003
Email: andrada.stefan@bibi.ro
Call-center:


Tel: 0244 542 542 tasta 2 - tasta 2
Email: achizitiibalneo@bibi.ro; achizitii@bibi.ro


Departament Contabilitate



Gabriela Andrei
(Contabil)


tel: 0745 248 749
mail: gabriela@bibi.ro