Contact
Adresa:
BIBI Touring
Strada Trotuș 4
Ploiesti - 107071
Prahova

Telefon

0244 542 542

Email
dispecerat@bibi.ro


Andreea Radu
(Director dezvoltari & comercial)


tel : 0740.628.454
mail : andreea.radu@bibi.ro


Departament Vanzari



Ana Maria Voican
(Manager departament vanzari)


tel: 0747 444 115
mail: anamaria.voican@bibi.ro
Maria Oprea
(Consultant turism zona NORD-VEST si BUCURESTI)


tel: 0758.116.630
call-center: 0244 542 542 tasta 1
mail: maria.oprea@bibi.ro, dispecerat@bibi.ro
Mirabela Grigore
(Consultant turism zona SUD-EST)


tel: 0742 889 087
call-center: 0244 542 542 tasta 1
mail: mirabela.grigore@bibi.ro, dispecerat@bibi.ro
Lacramioara Stefan
(Consultant turism zona BUCURESTI)


call-center: 0244 542 542 tasta 1
mail: lacramioara.stefan@bibi.ro, dispecerat@bibi.ro


Departament Achizitii (contractare furnizori)



Bogdan Voican
Manager Achizitii


tel : 0744 767 177
mail : bogdan.voican@bibi.ro
Mircea Baciu
Coordonator Achizitii


Tel : 0752 201 254
call-center: 0244 542 542 tasta 2 - tasta 1
Email: mircea.baciu@bibi.ro


Litoral - Delta Dunarii



Alexandra Apostol - Consultant Turism Senior(Achizitii)


Tel: 0752 201 247
call-center: 0244 542 542 tasta 2 - tasta 1
Email: alexandra.apostol@bibi.ro, achizitiilitoral@bibi.ro
Bianca Iacomi – Consultant Turism (Achizitii)


Tel: 0747 182 625
call-center: 0244 542 542 tasta 2 - tasta 1
Email: bianca.iacomi@bibi.ro , achizitiilitoral@bibi.ro










Munte - Balneo

Livia Bursuc – Consultant Turism Senior (Achizitii)


Tel: 0720 015 003
call-center: 0244 542 542 tasta 2 - tasta 2
Email: livia.bursuc@bibi.ro, achizitiibalneo@bibi.ro
Valentina DRAGHICI - Consultant Turism (Achizitii)


Tel: 0746 190 945
Email: valentina.draghici@bibi.ro
Ciprian STANCIU - Consultant Turism (responsabil Interconectari)


Tel: 0785 284 700
Email: ciprian.stanciu@bibi.ro


Departament Contabilitate



Gabriela Andrei
(Contabil)


tel: 0745 248 749
mail: gabriela.andrei@bibi.ro
Newsletter

Contacteaza-ne la
0244 542 542
dispecerat@bibi.ro

Ne gasesti si pe:


SC BIBI Touring Touroperator SRL
Punct de lucru: Ploiesti, Str. Trorus, nr.4, Ploiesti, Prahova
Sediu Social: Str. Str. Dambovita, nr. 33, Ploiesti, Prahova
CUI: RO 15490210
J29/938/2003
© 2024 | Bibi Touring Touroperator SRL